Rezervujte si v diári dátum 10. až 11. mája 2018! V máji sa v Hoteli Atrium vo Vysokých Tatrách uskutoční networkingový event s možnosťou získať kontakty a dozvedieť sa viac o tom, ako sa začleniť do komunity EIT RawMaterials a ako financovať svoje projekty či aktivity z prostriedkov EIT.

Súčasťou bude aj praktický workshop, kde bude možnosť vyjadriť názory, prekážky a problémy zainteresovaných strán v oblasti spolupráce a zavádzania inovácií. Cieľom je identifikovať vzájomné prieniky na spoluprácu zúčastnených subjektov za účelom dosiahnutia obojstranných benefitov.

Podujatie je určené pre podnikateľov z akejkoľvek fázy celého životného cyklu suroviny, pre verejné inštitúcie, výskumníkov, akademikov aj jednotlivcov.

Pre potvrdenie účasti je potrebná registrácia na registračnom linku: https://www.lyyti.fi/reg/high-tatras-2018. Počet miest je limitovaný, preto je potrebné zaregistrovať sa čo najskôr. V prípade, že máte záujem o ubytovanie v hoteli Atrium, je potrebné prečítať si informácie pri vypĺňaní registrácie a postupovať podľa pokynov.

Rokovací jazyk je slovenčina a angličtina. Účasť na podujatí je bezplatná!


Predbežný program (bude aktualizovaný a upresnený)