EIT RawMaterials Academy spolu s  RWTH Aachen University a TU Clausthal, organizujú už tretí bootcamp  Talk Nerdy To Me (TNTM), ktorý sa uskutoční 13. až 14. októbra 2020 v Nemecku (Goslar).

TNTM je určený pre doktorandov a výskumných pracovníkov vykonávajúcich výskum v oblasti nerastných surovín. Tento rok sa môže prihlásiť ktokoľvek z partnerských EIT RawMaterials univerzít a taktiež aj nepartnerských univerzít z celej Európy.

OBSAH

TNTM je dvojdňový komunikačný bootcamp pre 40 doktorandov. Program vám pomôže efektívne komunikovať a prezentovať váš výskum rôznym cieľovým skupinám. Školenie povedú odborníci. ktorí poskytnú tipy a spätnú väzbu o reči tela a o tom, ako zachytiť a udržať záujem publika.

DÁTUM / MIESTO

13. – 14. október 2020

Rammelsberg World Heritage mine site in Goslar, Nemecko

POPLATKY

Všetky registračné poplatky vrátane ubytovania na 3 noci (12.10 – 15.10.), jedla a cestovných nákladov budú hradené EIT RawMaterial Academy.

REGISTRÁCIA

Registrácia je možná do 24.5.2020, 23:59 CTE