Hľadáte zaujímavú aktivitu, pri ktorej by ste sa chceli dozvedieť viac o cirkulárnych mestách? Rozmýšlali ste nad spôsobom, akým zlepšiť uhlíkovú stopu v mestách? Zaujíma vás ako študenti z celého sveta dopĺňajú svoje poznatky multidisciplinárnym vzdelaním? Potom by mohla byť letná škola Circular City práve pre vás!

Tento rok sa bude letná škola konať v septembri na troch miestach súčasne – Ghent (Belgicko), Mondragón (Španielsko) a Krakow (Poľsko). Taktiež máte možnosť pripojiť sa na letnú školu online

O letnej škole Circular Cities

Počas dvojtýždňovej letnej školy získate vedomosti o nových riešeniach pre udržateľné cirkulárne mestá zamerané na efektívne využívanie vody, energie a nerastných surovín.

FORMÁT

Online hodiny and interaktívna súťaž
(Online or blended approach, depending on the location!)

DÁTUM

6. až 17. septembra 2021.

ČAS

Každý deň od 9.00 do 17.00 hod.  (Okrem nedele)

REGISTRÁCIA

Registrácia je otvorená. Termín podania prihlášok: 6. jún

POPLATKY

Účasť na letnej škole je bezplatná.

KTO?

Študenti s bakalárskym vzdelaním so základnými znalosťami chémie, matematiky a fyziky