Scale-up your business!

Ponúka váš začínajúci podnik alebo MSP udržateľné riešenia pre sektor nerastných surovín? Prihláste sa na RM Booster, získajte finančnú podporu od EIT RawMaterials a rozšírte svoje podnikanie!

Program RM Booster poskytuje podporu začínajúcim podnikom a MSP pre vývoj inovatívnych produktov a služieb, ktoré môžu pomôcť sektoru nerastných surovín alebo byť prospešné pre našich partnerov.

Start-up a SME Booster poskytuje registrovaným spoločnostiam podporu:

• pre rýchlejšie dosiahnutie vyššej TRL,

• na priblíženie vašej technológii na trhu,

• pre rýchlejšie preniknutie na trh vyčlenením finančných zdrojov pre konkrétny segment alebo cieľový trh,

• s cieľom uľahčiť diverzifikáciu produktového portfólia, umožniť adaptáciu produktu alebo nové vlastnosti produktu na riešenie konkrétnej potreby trhu.

Na aké aktivity sa poskytuje grant?

EIT RawMaterials má svojich 6 inovačných tém, ktoré sú v rámci jej výziev vždy oprávnené.

• Prieskum a hodnotenie zdrojov surovín
  • Ťažba v náročných prostrediach
  • Spracovanie a úprava surovín: Zvýšená efektivita zdrojov v minerálnych a metalurgických procesoch
  • Recyklácia a optimalizácia materiálového reťazca pre výrobky po dobe životnosti