Organizátori pozorne sledujú najnovšie pandemické opatrenia a sú pripravení podujatie zvládnuť s prihliadnutím na bezpečnosť všetkých účastníkov podujatia Raw Materials Day 2021 v rámci konferencie SlovakiaTech 2021. Medzi základné opatrenia patrí povinná registrácia všetkých účastníkov na webe https://www.slovakiatech.sk/registracia . Vstup na podujatie je bezplatný a voľný pre každého účastníka po vyplnení krátkeho online formulára. Registrovaní dostanú na svoje e-mail QR kód, ktorý bude potom ich vstupenkou na podujatie. Konferencia je zaradená do kategórie kultúrneho podujatia, v režime OTP (osoby plne očkované,  testované s negatívnym výsledkom testu na Covid-19 PCR alebo Lamp 72 hod. od odberu, antigénový test 48 hod. od odberu alebo osoby, ktoré prekonali ochorenie pred nie viac ako 180 dňami.

Prosíme všetkých účastníkov, aby si pri vstupe na podujatie prekryli horné dýchacie cesty rúškom. Pre ich bezpečnosť sme zabezpečili aj Ruvirex Air – systém ochrany zdravia (certifikovaná technológia na trvalú – prírodnú – dezinfekciu priestorov). Vzduchotechnika v priestoroch konania podujatia bude mať špeciálne filtre a čističe na ničenie vírusov a baktérií ekologickou technológiou.

Nakoľko v čase konania SlovakiaTech Forum-Expo 2021 (14. a 15.9.2021) sa v Košiciach uskutočnia aj ďalšie dve významné masové podujatia (Návšteva pápeža Františka a cyklistické preteky Okolo Slovenska), odporúčame našim návštevníkom, aby do Košíc pricestovali v predstihu najlepšie už v pondelok 13.9.2021.

Tešíme sa na vás už v utorok 14. septembra o 8.30 hod. v košickom Kulturparku na Raw Materials Day 2021!