Dňa 20. septembra sa v košickom Kulturparku uskutočnilo fyzické podujatie Raw Materials Day 2022 v rámci konferencie SlovakiaTech Forum-Expo 2022.

Pozvaní rečníci predstavili  aktuálne trendy, stratégie a financovanie na národnej úrovni v oblasti inovácií a v sektore nerastných surovín. V poobedňajších hodinách regionálni a priemyselní aktéri predstavili úspešné príbehy zo surovinového reťazca. Súčasťou konferencie bol aj vzdelávací workshop na tému „Cirkulárne a udržateľné prístupy v sektore nerastných surovín“, ktorý bol určený pre študentov vysokoškolského štúdia a profesionálov z odvetvia nerastných surovín s cieľom predstaviť a zaviesť cirkulárne a inovatívne prístupy do svojich projektových a podnikateľských aktivít. Podujatie bolo ukončené voľným networkingom.

V mene celého tímu nášho HUB centra a fakulty BERG sa chceme poďakovať všetkým účastníkom za účasť na podujatí Raw Materials Day 2022.

Viac fotografií z podujatia budú čoskoro dostupné na stránke: https://www.slovakiatech.sk/fotogaleria