EIT RawMaterials Alumni launches a network of entrepreneurial minds

Dňa 30. septembra 2020 počas Raw Materials Summit 2020 spustil EIT RawMaterials Alumni novú sieťovú platformu. Platforma ponúka celý rad funkcií, ktoré členom EIT RawMaterials Alumni a EIT RawMaterials partnerom poskytujú príležitosť  spojiť s viac ako 700 talentovanými absolventmi s technickými a obchodnými zručnosťami.

Členovia  EIT RawMaterials ALumni môcť využívať tieto benefity:
  • networking
  • kariérne príležitosti
  • výmena vedomostí
  • pripojenie ku komunite EIT Alumni v celej Európe

V súlade s našim presvedčením „connecting matters“, platforma EIT RW Alumni umožňuje našim absolventom zostať v kontakte  s väčšou komunitou absolventov EIT, ako aj získavať najnovšie informácie o udalostiach, službách a príležitostiach týkajúcich sa inovácií, vzdelávania a podnikania v celej Európe.

EIT RawMaterials Alumni je určené pre všetkých účastníkov zo všetých EIT RM aktivít akými sú:

Partneri EIT RawMaterials su pozvaní, aby v platforme EIT RM Alumni inzerovali nové možnosti zamestnania, stáže a PhD. programy pre Študentov.